با توجه به پیشرفت تکنولوژی در صنعت خودرو سازی جهان و در راستای توجه مدیران خودرو ساز به کار آمد کردن سیستم ایمنی خودرو، کمپانی های بزرگ محصولات خود را به نسل جدید سیستم های کنترل ناوبری و ردیابی خودرو جهت جلوگیری از سرقت مجهز نموده اند.

این تکنولوژی به شما امکان میدهد تا خودرو خود را توسط سایت پشتیبانی محصول یا از طریق اینترنت موبایل و یا از طریق ارسال اس ام اس کنترل و ردیابی کرده و از سرعت و محل دقیق آن مطلع گردید و در صورت ربوده شدن خودرو آن را در هر نقطه دنیا خاموش نمائید.

شرکت پیشرو دیتا با سالها تجربه در این امر، به عنوان اولین شرکت فعال در امر فروش ، نصب و پشتیبانی دستگاه های جی پی اس خودرو و ردیابهای شخصی، با آدرس و تلفن ثابت آماده خدمت به مشتریان و هموطنان عزیز میباشد.

شرکت پیشرو دیتا (پیشرو جی پی اس) اولین نماینده فعال شرکت meitrack بوده و با فعالیت در زمینه پخش و راه اندازی محصولات این شرکت که یکی از معتبرترین تولید کنندگان و صادر کنندگان GPS در دنیا می باشد، توانسته در ۲ سال گذشته تا دی ماه ۱۳۹۱ به آدرس کنونی شرکت تحت عنوان فانزیو دیتا قدمی در جهت رضایت و جلب نظر مشتریان بردارد.

اما به دلایلی از بهمن ماه ۱۳۹۱ فعالیت شرکت به نام پیشرو دیتا تغییر نام داد و هم اکنون به صورت مستقل در همان محل به فعالیت خود در جهت خدمت به هموطنان عزیز ادامه می دهد.